Znajdź hostessy

na promocje, targi, eventy

Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa na Kongres - Cosmoderm XVII

Hostessa na Kongres - Cosmoderm XVII

Warszawa - Mazowieckie

Klient serwisu strefa-hostess.pl
2011-02-04 09:54

Na zlecenie jednego z naszych klientów, poszukujemy hostessy - ambasadorki marki - do reprezentowania firmy podczas kongresu "Cosmoderm XVII", który odbędzie się w dniach 04-06.03.2011 w Warszawie.

Hostessa musi być dyspozycyjna w ciągu w/w 3 dni.

Od kandydatek oczekujemy:

- przyswojenia sobie wiadomości dotyczących promowanych produktów (na podstawie dostarczonych 3 ulotek konsumenckich);
- komunikatywności;
- wysokiej kultury osobistej;
- ładnego, białego uśmiechu:)
- statusu uczennicy/studentki

Zadania: witanie gości, zachęcanie do odwiedzania stoiska firmy oraz rozdawanie materiałów reklamowych.

Naturalnie, wygląd zewnętrzny ma znaczenie, ale równie ważny jest wysoki standard obsługi klienta oraz przyswojenie sobie materiału dotyczącego produktów w stopniu bardzo dobrym!

Praca w wymiarze 8 godzin dziennie.

Wynagrodzenie: 300 zł brutto za całość (umowa zlecenie)

Oferta pracy jest nieaktywna lub nieaktualna!