STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - MŁODSZY SPECJALISTA w Dziale Obsługi Dealerów Samochodowych

MŁODSZY SPECJALISTA w Dziale Obsługi Dealerów Samochodowych

Tychy - Śląskie

2014-07-10 22:49

Dynamicznie rozwijająca się firma finansowa, skupiająca swoją działalność na pośrednictwie finansowym w zakresie finansowania pojazdów, maszyn i urządzeń. Posiadamy bogatą ofertę produktów finansowych, m.in. kredyt samochodowy, leasing oraz ubezpieczenia komunikacyjne.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA w Dziale Obsługi Dealerów Samochodowych.

Miejsce pracy: Katowice, Częstochowa, Tychy

Zadania Kandydata:

- obsługa wniosków składanych przez dealerów samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz sprzętu rolniczego i medycznego,
- regularny kontakt z Partnerami firmy,
- aktywne pozyskiwanie nowych Partnerów,
- podpisywanie dokumentacji kredytowej/leasingowej z Klientami Partnerów firmy,
- dostarczanie materiałów reklamowych dla Partnerów firmy,

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie min. średnie,
- prawo jazdy kat. B,
- kreatywność
- umiejętność nawiązywania kontaktów,
- przebojowość,
- doświadczenie w branży finansowej będzie dodatkowym atutem,

Gwarantujemy:

- pracę w młodym, dynamicznym zespole sprzedażowym,
- miłą atmosferę pracy,
- zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą z możliwym 6 miesięcznym okresem próbnym na podstawie umowy-zlecenie,
- samochód służbowy,
- telefon służbowy,
- sprzęt IT (komputer, drukarka, skaner),
- bony paliwowe,
- wysokie wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od osiąganych wyników,
- przejrzysty i konkurencyjny system partnerski dla Partnerów, z którymi współpracować będzie nasz Kandydat,
- szkolenia i wyjazdy integracyjne.

ILOŚĆ WOLNYCH STANOWISK: 3

Każda oferta powinna zawierać klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)