STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - HOSTESSA - promocja kosmetyków (praca w weekend)

HOSTESSA - promocja kosmetyków (praca w weekend)

wszystkie miasta - Pomorskie

2014-08-13 14:09

Dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych i znanych marek kosmetycznych
poszukujemy do letniej akcji kandydatów na stanowisko: Hostessa
Opis stanowiska:
• realizowanie działań promocyjnych i eventowych w weekendy (sierpień 2014) w nadmorskich kurortach
• osiąganie wyznaczonych celów jakościowych związanych z obsługą klientów w strefach promocyjnych
• dbanie o dobry wizerunek promowanej marki
• energia i komunikatywność
• łatwość w nawiązaniu kontaktów
• doświadczenie na akcjach eventowych i/lub promocyjnych
• umiejętność prowadzenia prezentacji produktu

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• szkolenia produktowe i sprzedażowe
• transport oraz ewentualne noclegi podczas akcji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.