STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Multi Fashion szuka hostess do akcji promocyjnej

Multi Fashion szuka hostess do akcji promocyjnej

Rzeszów - Podkarpackie

2014-08-25 14:52

CAŁA POLSKA!!
WARSZAWA – RZESZÓW – GDAŃSK – KOBIERZYCE (zwracamy koszty dojazdu z Wrocławia) – POZNAŃ – LUBLIN – SZCZECIN – KRAKÓW !!
Z w/w miast szukamy hostess do obsługi akcji promocyjnej w sklepie z zabawkami dla dzieci.
Termin: 30-31/08/2014 oraz 6-7/09/2014(najchętniej hostessy dyspozycyjne w obydwa weekendy). Zgłaszając się prosimy o potwierdzenie w które dni możecie pracować.
Godziny pracy: 11-19
Wymagania: hostessy uśmiechnięte, lubiące dzieci i najważniejsze: Hostessa musi mieć doświadczenie z aplikacjami mobilnymi, wiedzieć jak obsługiwać smartfon z systemem Android lub IOS/iPhone – akcja polega na przedstawieniu aplikacji systemu lojalnościowego w ToysRUs oraz pomocy w jej instalacji.
Obowiązki: j.w. + rozdawanie ulotek
Stroje: koszulki z logo zapewnia Klient (będą one wysłane do hostess dlatego team musimy wybrać przed środą: prosimy o pilne i pewne zgłoszenia). We własnym zakresie baletki + spódniczka.
Wynagrodzenie: 400 zł netto (12,50/h)