Znajdź hostessy

na promocje, targi, eventy

Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - HOSTESSA 11 - 13 marca 2011

HOSTESSA 11 - 13 marca 2011

Poznań - Wielkopolskie Nr ref.: HOSTESSA

Klient serwisu strefa-hostess.pl
2011-02-22 10:19

WYMAGANIA:

- wykształcenie średnie bądź w trakcie studiów

- łatwość nawiązywania kontaktu

- orientacja na osiąganie założonych wyników

- dobra prezencja, kultura osobista

- aktualna książeczka sanepidowska

OBOWIĄZKI:

- aktywna sprzedaż i promowanie produktów w wybranych placówkach detalicznych na terenie Poznania

- dbałość o prawidłową ekspozycję produktów

MILE WIDZIANE:

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży detalicznej przy promocjach

OFERUJEMY:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

- praca weekendowa – 24 godz./weekend (piątek, sobota, niedziela)

- wynagrodzenie: stawka godzinowa.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji ze zdjęciem twarzy i sylwetki

Oferta pracy jest nieaktywna lub nieaktualna!