STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessy na targi PGA 24-26.10.2014

Hostessy na targi PGA 24-26.10.2014

Poznań - Wielkopolskie

2014-09-18 14:42

Agencja Marketingowa poszukuje hostess dla swoich klientów na targi Poznań Game Arena, które odbędą się na Międzynarodowych Targach Poznańskich w terminie 24-26.10 w godzinach: piątek 10:00 – 18:00, sobota 9:00 – 20:00; niedziela 8:00 -18:00
Jeśli jesteś miłą i atrakcyjną dziewczyną w wieku 18-26 lat. Dobrze się czujesz podczas pracy z ludźmi, potrafisz się swobodnie wypowiadać i jesteś w całości dyspozycyjna w podanym terminie to ta oferta jest dla Ciebie!

Zadania:
- zachęcanie do odwiedzania stoiska
- promowanie produktów
- kolportaż ulotek
- pozowanie do zdjęć

Wymagania:
- osoba ucząca się
- miła aparycja
- komunikatywność
- chęć do pracy

Oferujemy:
- umowę zlecenie na całość akcji

Dodatkowym atutem jest zainteresowanie branżą gamingową.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz ze aktualnymi zdjęciami twarzy i sylwetki oraz podanymi wymiarami [biust, talia, biodra, wzrost]

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych do przesyłanych dokumentów:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Zgłoszenia przyjmujemy do 30.09.2014