STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Koordynator akcji reklamowej w weekendy (sobota, niedziela)

Koordynator akcji reklamowej w weekendy (sobota, niedziela)

Kielce - Świętokrzyskie

2014-10-27 13:03

Witam!
Poszukuję osoby chętnej do pracy w charakterze koordynatora akcji reklamowej.
Poniżej szczegóły:

Miejsce pracy: CH ECHO KIELCE

Terminy:
08.11 - 09.11
15.11 - 16.11
22.11 - 23.11
29.11 - 30.11

Ilość godzin dziennie: 8

Stawka: 60 zł netto/dzień

Forma i termin płatności: przelewem na konto bankowe w terminie DO 14 DNI OD DATY ZAKOŃCZENIA ZLECENIA

Rodzaj zatrudnienia: umowa o dzieło

Zakres obowiązków:
- przesłanie raportu zdjęciowego w każdym dniu po zakończonej akcji
- nadzór nad pracą hostess (2)
- nadzór nad powierzonym sprzętem elektronicznym
- dostarczanie hostessie materiałów reklamowych w czasie pracy (ulotki)

Wymagania:
- aparat fotograficzny robiący zdjęcia dobrej jakości,
- prawo jazdy kat. B
- odpowiedzialność i stanowczość
- dyspozycyjność we wszystkich terminach
- wiek + 22

Osoby zainteresowane proszę o kontakt