STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Koordynator akcji reklamowej w weekendy (sobota, niedziela)

Koordynator akcji reklamowej w weekendy (sobota, niedziela)

Inowrocław - Kujawsko-Pomorskie

2014-10-27 13:03

Witam!Poszukuję osoby chętnej do pracy w charakterze koordynatora akcji reklamowej.Poniżej szczegóły:

Miejsce pracy: GALERIA SOLNAT

erminy:08.11 - 09.1115.11 - 16.1122.11 - 23.1129.11 - 30.11Ilość godzin dziennie: 8Stawka: 70 zł netto/dzieńForma i termin płatności: przelewem na konto bankowe w terminie DO 14 DNI OD DATY ZAKOŃCZENIA ZLECENIARodzaj zatrudnienia: umowa o dzieło

Zakres obowiązków:- przesłanie raportu zdjęciowego w każdym dniu po zakończonej akcji- nadzór nad pracą hostess (2)- nadzór nad powierzonym sprzętem elektronicznym- dostarczanie hostessie materiałów reklamowych w czasie pracy (ulotki)Wymagania:- aparat fotograficzny robiący zdjęcia dobrej jakości,- prawo jazdy kat. B- odpowiedzialność i stanowczość- dyspozycyjność we wszystkich terminach- wiek + 22Osoby zainteresowane proszę o kontakt