STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessy - targi ISPO Monachium/Niemcy - luty 2015

Hostessy - targi ISPO Monachium/Niemcy - luty 2015

Katowice - Śląskie

2014-11-05 16:37

Firma handlowa z branży sportowej w chwili obecnej do współpracy poszukuje:

HOSTESS

do pracy na Międzynarodowych Targach Sprzętu i Mody Sportowej w Monachium (ISPO Munich, Niemcy), które odbywać będą się w dniach 5-8.02.2015 roku.

ZADANIA:
• Zapraszanie zwiedzających do naszego stoiska
• Skanowanie identyfikatorów zwiedzających
• Wręczanie upominków, gadżetów
• Praca 9h/dziennie w każdy dzień targowy

OCZEKIWANIA:
• Doświadczenie w pracy na stanowisku hosta/ hostessy
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• Mile widziana znajomość języka angielskiego
• Dyspozycyjność w wymienionych dniach targów
• Profesjonalizm, komunikatywność, optymizm, zaangażowanie

OFERUJEMY:
• Przejazd, nocleg, wyżywienie, ubiór

Zainteresowane osoby zachęcamy do zgłaszania się wraz z podaniem stawki.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

W przypadku przesyłania CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także po jej zakończeniu w celu przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”