STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Asystentka/ recepcjonistka - renomowana międzynarodowa firma

Asystentka/ recepcjonistka - renomowana międzynarodowa firma

Warszawa - Mazowieckie

2014-11-28 21:50

Renomowana międzynarodowa praktyka prawnicza z ponad 160-letnim doświadczeniem działająca w 17 krajach w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie zatrudni do biura w Warszawie Asystentki/Recepcjonistki:
Zakres obowiązków:
• Kompleksowa obsługa recepcji
• Opieka nad gośćmi/ klientami kancelarii
• Organizacja spotkań, zamawianie taksówek, biletów
• Zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą
• Współpraca z dostawcami artykułów biurowych i spożywczych
• Inne prace administracyjno-biurowe
Od Kandydatek/Kandydatów oczekujemy:
• Minimum średniego wykształcenia. Mile widziane studentki/ studenci
• Dobrej znajomości języka angielskiego
• Dobrej znajomości MS Office
• Wysokiej kultury osobistej i miłej aparycji
Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym środowisku w biurze w centrum Warszawy
• pracę od poniedziałku do piątku na część lub cały etat w godz.8:30- 17:00 lub 12:30-21:00
• umowę o pracę z pakietem dodatkowych świadczeń
• wynagrodzenie miesięczne 3000-4000 zł brutto - w zależności od kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w terminie do 10 grudnia 2014.