Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa - dermokonsultantka

Hostessa - dermokonsultantka

Kraków - Małopolskie

2014-12-30 11:47

Cursor S.A., spółka należąca do Grupy OEX S.A., jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży, marketingu i logistyki.
Współpracujemy z największymi międzynarodowymi koncernami oraz firmami polskimi.
W związku ze współpracą z jednym z naszych Klientów – producenta kosmetyków, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
miejsce pracy: Kraków
miejsce pracy: Gliwice
miejsce pracy: Górny Śląsk
Zakres obowiązków:
- zachęcanie klientów aptek do zakupu produktu kosmetycznego
- pomoc klientom w odnalezieniu szukanego produktu
- przekazywanie klientom informacji o promowanym produkcie
Wymagania:
- entuzjazm i zapał do działania, bardzo dobra komunikatywność
- wysoka kultura osobista
- rzetelność w wykonywaniu powierzonych zleceń, punktualność i odpowiedzialność
- status studenta
- aktualna książeczka SANEPID
Oferujemy:
- zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
- systemy motywacyjne zapewniające atrakcyjność stawek
- najlepsi promotorzy otrzymują nagrody
- pracę w przyjaznej atmosferze, w nowoczesnej strukturze promocyjno – reklamowej
- profesjonalne szkolenia
Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883)".