STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Długoterminowa praca- Lotnisko Okęcie (stoisko wyspa)

Długoterminowa praca- Lotnisko Okęcie (stoisko wyspa)

Warszawa - Mazowieckie

2015-01-02 15:58

Wymagania : szczupłe, wysokie, reprezentatywne, sumienne, punktualne;
język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy: stawka 11 - 13 netto za godzinę pracy
Czas ekspozycji-pracy personelu: 02.02.2015-31.12.2015
Miejsce: Lotnisko Okęcie, stoisko wyspa
Zadania: Hostessy/ Konsultantki będą odpowiedzialne za prezentację usług Klienta konsumentom (biznesmeni, podróżujący do innych krajów) odwiedzającym strefę Klienta na terenie lotniska Okęcie (wyspa). Na stoisku pracuje 1 Konsultantka w systemie zmianowym.
Stoisko/ wyspa czynne 10 godzin dziennie – godziny do potwierdzenia,7 dni w tygodniu. Hostessy częstują gości kawą i informują o kliencie/produkcie/profitach.
Prosimy o przesłanie CV i 3 zdjęć poglądowych.