STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Dermokonsultantka z doświadczeniem w sprzedaży

Dermokonsultantka z doświadczeniem w sprzedaży

Sopot - Pomorskie

2015-01-29 17:17

Obecnie Nasz klient - lider rynku dermokosmetycznego poszukuje

DERMO BEAUTY EXPERT
piękny zawód z pasją

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemami motywacyjnymi
• Regularne szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
• Możliwość rozwoju osobistego
• Nowoczesne środowisko pracy i przyjazną atmosferę
• Bogaty pakiet socjalny
Wymagania:
• Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowana kosmetologia, farmacja lub pokrewne
• Doświadczenie w sprzedaży
• Znajomość rynku kosmetycznego
• Otwartość i komunikatywność
• Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
• Pasja i zaangażowanie
• Znajomość pakietu MS Office
• Mile widziany własny samochód – nie jest to warunek konieczny
(zapewniamy zwrot kosztów użytkowania samochodu w celach służbowych)
Zakres obowiązków:
• Profesjonalna porada dermokosmetyczna
• Doradztwo w zakresie pielęgnacji
• Realizacja celów sprzedażowych
• Regularne raportowanie
• Obowiązki merchandisingowe (dbałość o zatowarowanie na półce, czystość oraz przestrzeganie zasad wyeksponowania towaru)

CV prosimy wysyłać z dopiskiem w tytule maila Dermokonsultantka pomorskie