STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa/Promotor sprzętu AGD

Hostessa/Promotor sprzętu AGD

Opole - Opolskie

2015-02-02 13:14

Cursor S.A., spółka należąca do Grupy OEX Business Services, jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży, marketingu i logistyki.

Współpracujemy z największymi międzynarodowymi koncernami oraz firmami polskimi. Więcej informacji na nasz temat znajdziesz na www.cursor.pl.

W związku ze współpracą z jednym z naszych Klientów – międzynarodowym producentem sprzętu AGD, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Hostessa / Promotor sprzętu AGD
Miejsce pracy: Opole
nr ref. AGD Opole

Zakres obowiązków:
• opieka nad klientami w dziale RTV / AGD
• dbałość o powierzoną ekspozycję produktową w wyznaczonym sklepie
• umieszczanie dodatkowych materiałów marketingowych
• przygotowywanie raportów z przeprowadzonych działań

Wymagania:
• podstawowa znajomość sprzętu RTV i AGD
• rzetelność i odpowiedzialność
• łatwość nawiązywania kontaktów, predyspozycje do pracy z Klientami

Oferujemy:
• szkolenie produktowe i sprzedażowe
• umowa zlecenie
• elastyczny grafik pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie CV wraz zaznaczonym numerem referencyjnym „AGD Opole” w tytule wiadomości.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883)".