Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa

Hostessa

Sosnowiec - Śląskie

2015-02-02 17:11

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatki na stanowisko:

Hostessa/ ambasadorka

Obowiązki:
• Informowanie pełnoletnich osób palących o niepublicznych konkursach, programach oraz promocjach konsumenckich wyrobów tytoniowych Klienta
• Informowanie pełnoletnich osób palących o markach wyrobów tytoniowych Klienta
• Zbieranie danych osobowych konsumentów zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych
• Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań
• Wspieranie przedstawicieli handlowych Klienta w działaniach marketingowych przez nich prowadzonych
• Dystrybuowanie materiałów reklamowych wśród pełnoletnich osób palących

Wymagania:
• Ukończone 21 lat
• Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu- od wtorku do soboty
• Znajomość obsługi programów komputerowych, przede wszystkim Microsoft Office
• Mile widziane doświadczenie w branży tytoniowej
• Miła aparycja oraz zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
• Stała i ciekawa praca w młodym i dynamicznym zespole pod patronatem międzynarodowych marek tytoniowych
• Atrakcyjne wynagrodzenie (wysoka podstawa + premia )
• Narzędzia niezbędne do pracy
• Oferta pracy tymczasowej