STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessy, animacja „chemia gospodarcza”, 10,5 zł netto/h

Hostessy, animacja „chemia gospodarcza”, 10,5 zł netto/h

Warszawa - Mazowieckie

2015-02-03 23:23

Animacje sprzedaży nowego produktu znanego producenta chemii gospodarczej w Warszawskich sieciach sklepów.
Zatrudnimy kobiety z doświadczeniem w akcjach tego typu. Komunikatywne i wzbudzać zaufanie. Pogodne i uśmiechnięte.
Weekendy tj. piątek, sobota, niedziela od 13.02.2015 r do maja 2015 r. Dla osób chętnych, które sprawdzą się na stanowisku możliwa praca we wszystkie weekendy akcji.
Obowiązki hostessy: prezentacja nowego wariantu proszku zgodnie ze scenariuszem, udzielanie odpowiedzi na pytania, wydawanie ulotek informacyjnych, raportowanie wyników.
Przed zgłoszeniem chęci współpracy proszę wziąć pod uwagę obowiązkową obecność na szkoleniu, które odbędzie się w siedzibie firmy (Wilanów) w poniedziałek 9.02. w godzinach popołudniowych.
Wymagana jest książeczka sanepidu.
Umowa Zlecenie
10,5 zł netto/h
W zgłoszeniu CV i dwa zdjęcia, sylwetkę i portret.

Dziękuję i do zobaczenia,
Marcin