STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Promotorka/Doradczyni Kulinarna - Nowa Wieś

Promotorka/Doradczyni Kulinarna - Nowa Wieś

Pruszków - Mazowieckie

2015-02-06 16:23

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Aktualnie dla dużej międzynarodowej organizacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Prezenter/ka Produktu
Miejsce Pracy: Nowa Wieś

Zachęcamy do aplikowania osoby w każdym wielu !!!

Opis stanowiska:
Stałe zlecenie w jednej z bardziej znanych sieci sklepów spożywczych średniej wielkości w Polsce. Praca polega na przygotowaniu potraw z promowanych produktów spożywczych, a następnie częstowaniu klientów sklepu

Zakres obowiązków:
- Aktywne zachęcanie klientów sklepu do degustacji przygotowanych wcześniej przez siebie produktów
- Gotowanie prostych w przygotowaniu potraw

Wymagania:
- Aktualna książeczka sanepidu – wymaganie bezwzględne !!!
- Zamiłowanie do gotowania

Oferujemy:
- Praca na pół etatu – środy, czwartki, piątki
- 17 zł/h !!!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.