STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Ambasadorka / Promotorka Marki

Ambasadorka / Promotorka Marki

Chorzów - Śląskie

2015-02-06 16:47

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy najlepszych Kandydatów na stanowisko:
Promotorka Marki / Ambasadorka
Miejsce pracy: Katowice i okolice
Nr ref.: Amb/02/15/KTW
Oferujemy:
• Atrakcyjną stawkę godzinową 17,52 zł brutto / h
• Miesięczne premie za dobre wyniki – system motywacyjny
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• Narzędzia niezbędne do pracy

Zadania:
• Informowanie o promocjach, produktach, markach wyrobów tytoniowych Klienta
• Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań
• Dystrybuowanie materiałów reklamowych

Wymagania:
• Dyspozycyjność od wtorku do soboty
• Mile widziani studenci dzienni i zaoczni
• Miła aparycja, wysoka prezencja
• Zaangażowanie i zmotywowanie do pracy

Oferta pracy tymczasowej

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.