Znajdź hostessy

na promocje, targi, eventy

Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - HOSTESSY - PRACA - TRAGI BUDMA

HOSTESSY - PRACA - TRAGI BUDMA

Poznań - Wielkopolskie

Klient serwisu strefa-hostess.pl
2015-02-09 15:08

Zatrudnimy HOSTESSY do udziału podczas TARGÓW BUDMA w Poznaniu (MTP, ul. Głogowska 14, Poznań)

Praca:
- 10,11,12,13 marca 2015 roku, w godzinach: 8.30 – 17.00

Wynagrodzenie:
- 10 zł netto/h pracy

Obowiązki:
- ogólna prezentacja firmy Klienta,
- utrzymanie porządku na stoisku
- przygotowywanie poczęstunku (napoje i przekąski)
- ewentualny kolportaż materiałów reklamowych Klienta
- udzielanie podstawowych informacji o produkcie Klienta

Strój:
- biała elegancka koszula
- ciemna elegancka spódnica
- wygodne obuwie na obcasie
- makijaż dzienny i fryzura według uznania, staranna

Wymagania:
- min. 165 cm wzrostu
- zadbana sylwetka, skóra , włosy, paznokcie
- mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego
- doświadczenie w tego typu pracy
- mila aparycja, kultura osobista, osoba sympatyczna, śmiała,

WAŻNE!
Prosimy TYLKO O PRZEMYŚLANE zgłoszenia!

W zgłoszeniu mailowym załącz nam:
* 2-4 zdjęcia
* CV

W treści zgłoszenia mailowego podaj:
* swoje aktualne wymiary (wzrost, rozmiar ubrania)
* numer telefonu

W tytule maila wpisz:

IMIĘ + NAZWISKO + BUDMA

W momencie dokonania wyboru, niezwłocznie się skontaktujemy mailowo i/lub telefonicznie z wybranymi osobami i prześlemy umowę do podpisu. Prosimy również o regularne sprawdzanie swojej poczty email.

Pozdrawiamy,

Oferta pracy jest nieaktywna lub nieaktualna!