Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Merchandiser Wolsztyn

Merchandiser Wolsztyn

Wolsztyn - Wielkopolskie

2015-02-10 11:57

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do dłuższej współpracy do pracy dodatkowej przy wykładaniu towaru w markecie budowlanym.

Szczegóły: Wolsztyn

Umowa: Umowa Zlecenie

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na stanowisku merchandiser,

Czas pracy:
Serwis I:
- 1 wizyta w tygodniu w markecie budowlanym (łącznie 8 godziny miesięcznie) dział Narzędzia;
- wizyta odbywa się w czwartek lub piątek – trwa 2 godziny, godziny pracy dowolne;
Stawka: 11,00 zł brutto/h

Obowiązki:
- Wyłożenie towaru po dostawie,
- Uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty,
- Sprawdzenie dostępności produktów,
- Sprawdzanie poprawności ułożenia etykiet cenowych,
- Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.

Oferujemy:
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
- Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie;
- Długofalową współpracę;
- Możliwość poszerzenia współpracy o inne projekty.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV w temacie wpisując: „Merchandiser Wolsztyn”.