STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Szukamy hostess na akcję promocyjną marki alkoholowej w Trójmieście

Szukamy hostess na akcję promocyjną marki alkoholowej w Trójmieście

Sopot - Pomorskie

2015-02-11 15:29

Praca dla dziewczyn zamieszkałych w Gdyni, Gdańsku lub w Sopocie

Lokalizacja: wskazane hipermarkety

Termin pracy: 13-14 luty 2015
Możliwe następne terminy: 6-7 marca oraz 27-28 marca
Po 6h pracy dziennie

Strój: we własnym zakresie - czarna koszulowa bluzka, czarne materiałowe spodnie, czarne, eleganckie buty na obcasie (ewentualnie na zmianę czarne baleriny); od nas - przypinka z logo Klienta

Zadania:

• aktywne podejście do klientów sklepu
• proponowanie produktów Klienta - na prezent, na imprezę itp.

Oferujemy:

• Stawka 13 zł netto/h + premia godzinowa za realizację targetu sprzedażowego
• umowa zlecenie
• dla najlepszych możliwość nawiązania współpracy przy podobnych projektach

Oczekujemy:

• Szukamy atrakcyjnych, ciemnowłosych dziewczyn – szatynki, brunetki
• Minimum 168 cm wzrostu
• Hostess komunikatywnych, aktywnych, nastawionych na realizację celów

Zainteresowane dziewczyny prosimy o przesłanie CV wraz z dwoma zdjęciami twarzy i sylwetki.