Znajdź hostessy

na promocje, targi, eventy

Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - HOSTESSY - PRACA - TRAGI ŚWIATŁO

HOSTESSY - PRACA - TRAGI ŚWIATŁO

Warszawa - Mazowieckie

Klient serwisu strefa-hostess.pl
2015-02-17 12:39

Zatrudnimy HOSTESSY do udziału podczas XXII Międzynarodowymi Targami Sprzętu Oświetleniowego – ŚWIATŁO 2015 w Warszawie (EXPO XX1, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa).

Praca:
• 25,26,27 marca 2015 roku, w godzinach: 8.30 – 17.00

Wynagrodzenie:
• 10 zł netto/h pracy

Obowiązki:
• ogólna prezentacja firmy Klienta,
• utrzymanie porządku na stoisku
• przygotowywanie poczęstunku (napoje i przekąski)
• kolportaż materiałów reklamowych Klienta
• udzielanie podstawowych informacji o produkcie Klienta

Strój:
• biała elegancka koszula
• ciemna elegancka spódnica
• wygodne obuwie na obcasie
• makijaż dzienny i fryzura według uznania, staranna

Wymagania:
• min. 170 cm wzrostu
• zadbana sylwetka, skóra , włosy, paznokcie
• mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego
• doświadczenie w tego typu pracy
• mila aparycja, kultura osobista, osoba sympatyczna, śmiała,

WAŻNE!

Czekamy na TYLKO PRZEMYŚLANE zgłoszenia.

W zgłoszeniu mailowym załącz nam:
* 2-4 zdjęcia
* CV

W treści zgłoszenia mailowego podaj:
* swoje aktualne wymiary (wzrost, rozmiar ubrania)
* numer telefonu

W tytule maila wpisz:

IMIĘ + NAZWISKO + ŚWIATŁO

W momencie dokonania wyboru, niezwłocznie się skontaktujemy mailowo i/lub telefonicznie z wybranymi osobami i prześlemy umowę do podpisu. Prosimy również o regularne sprawdzanie swojej poczty email.

Pozdrawiamy,

Oferta pracy jest nieaktywna lub nieaktualna!