STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Szukamy ambasadorek marki alkoholowej – hipermarkety we Wrocławiu

Szukamy ambasadorek marki alkoholowej – hipermarkety we Wrocławiu

Wrocław - Dolnośląskie

2015-03-05 11:07

Praca dla dziewczyn zamieszkałych we Wrocławiu.
Termin pracy: NAJBLIŻSZY PIĄTEK I SOBOTA - 6-7 marca 2015
Carrefour, ul. Hellera– w godzinach piątek 14:00-20:00 i sobota 12:00-18:00
Carrefour, ul. Graniczna w godzinach piątek 14:00-20:00, sobota 12:00-18:00
E.Leclerc, ul. Zakładowa w godzinach piątek 14:00-20:00, sobota 12:00-18:00
Kaufland ul. Legnicka w godzinach piątek 14:00-20:00, sobota 12:00-18:00
Strój:

We własnym zakresie - czarna koszulowa bluzka, czarne materiałowe spodnie, czarne, eleganckie buty na obcasie (ewentualnie na zmianę czarne baleriny), obowiązkowo makijaż – ładny, wyraźnie podkreślone oczy, wytuszowane rzęsy i czerwone usta, paznokcie (pomalowane na czerwono lub kolory neutralne: beż, bezbarwny). Przypinka z logo Klienta – przekaże koordynator.

Zadania:
• aktywne podejście do klientów sklepu
• otwartość i dużo uśmiechu 
• proponowanie produktów Klienta - na prezent, na imprezę itp.
Oferujemy:
• Stawka 13 zł netto/h + premia godzinowa za realizację targetu sprzedażowego
• umowa zlecenie
• dla najlepszych możliwość nawiązania współpracy przy podobnych projektach
Oczekujemy:
• KONIECZNA KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA
• Szukamy atrakcyjnych dziewczyn o włoskim typie urody - brunetki, szatynki
• Minimum 170 cm wzrostu
• Hostess komunikatywnych, aktywnych, nastawionych na realizację celów
Zainteresowane dziewczyny prosimy o przesłanie CV wraz z dwoma zdjęciami twarzy i sylwetki