Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Bydgoszcz/Toruń - hostessa

Bydgoszcz/Toruń - hostessa

Toruń - Kujawsko-Pomorskie

2015-03-10 15:06

Poszukujemy do dużej akcji promocyjnej osób chętnych do pracy na stanowisku: Hostessy
Miejsce pracy: Bydgoszcz lub Toruń
Zakres obowiązków:
• wspieranie sprzedaży i wzbudzanie zainteresowanie ofertą firmy
• pomoc klientom w odnalezieniu szukanego produktu
• przekazywanie klientom informacji o promowanym produkcie
• dbałość o estetykę stanowiska promocyjnego
Wymagania:
• łatwość nawiązywania relacji z klientami
• otwartość, pewność siebie i odwaga
• rzetelność w wykonywaniu powierzonych zleceń, punktualność i odpowiedzialność
• status studenta
• aktualna książeczka SANEPID
Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• profesjonalne szkolenia i przygotowanie do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem.
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883)".