STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Praca na prestiżowych Galach Bokserskich w całej Polsce

Praca na prestiżowych Galach Bokserskich w całej Polsce

wszystkie miasta - Mazowieckie

2011-03-29 11:06

Firma DEM’a Promotion Polska
Poszukuje do prestiżowej pracy na Galach Bokserskich
na terenie największych miast całej Polski,
odważnych i atrakcyjnych dziewczyn w charakterze Hostessy.
Jeśli jesteś seksowna, przebojowa, energiczna i nie boisz się blasku kamer i fleszy
to właśnie czekamy na CIEBIE!

Obowiązki:
- noszenie numerków między rundami,
- promowanie produktów firmy sponsorskiej,
- nawiązywanie pozytywnego kontaktu z publicznością,
Wymagania:
- wzrost minimum 175 cm
- rozmiar XS, S
- status ucznia bądź studenta
- osoba pełnoletnia
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy prace na NAJWIĘKSZYCH galach bokserskich w kraju.
Zapewniamy seksowne stroje i satysfakcjonujące wynagrodzenie.
Będziecie miały niepowtarzalną okazje zobaczyć i kibicować światowym gwiazdom boksu!

Najlepsze kandydatki zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne!

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres e-mail:
[email protected]
Zgłoszenie powinno zawierać:
CV, wymiary, numer kontaktowy, minimum 3 zdjęcia oraz tytuł głoszenia.