STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Zatrudnimy Hostessy/Hostów w całej Polsce

Zatrudnimy Hostessy/Hostów w całej Polsce

wszystkie miasta - Mazowieckie

2015-06-07 22:58

Brytyjska firma, wchodząca na polski rynek, specjalizująca się w branży marketingowej/eventowej zatrudni Hostessy/Hostów

Obowiązki:
- Ogólna prezentacja firm
- Udzielanie informacji o produktach
- Utrzymanie porządku na stoiskach
- Kolportaż materiałów reklamowych

Wymagania:
- Zadbana sylwetka, skóra , włosy, paznokcie
- Mile widziana znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie w tego typu pracy
- Miła aparycja, kultura osobista, osoba sympatyczna, śmiała
- Mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Czekamy na TYLKO PRZEMYŚLANE zgłoszenia.
Aplikację proszę przesyłać w formie CV oraz dwóch zdjęć (zdjęcie twarzy oraz sylwetki).

Mile widziane:

Odpowiednio sformatowany dokument w formie PDF z nazwą pliku: „imię nazwisko – Hostessa.pdf” oraz dodatkowe zdjęcia sylwetki:

- w stroju biznesowym

- w stroju sportowym

- w stroju kąpielowym

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatkami/kandydatami.
Prosimy pamiętać o dopisanie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)". Aplikacje złożone bez powyższego oświadczenia nie będą brały udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.