Znajdź hostessy

na promocje, targi, eventy

Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - PRACOWITE, AMBITNE HOSTESSY- PRACA W APTEKACH BIELSKO I OKOLICE

PRACOWITE, AMBITNE HOSTESSY- PRACA W APTEKACH BIELSKO I OKOLICE

Bielsko-Biała - Śląskie Nr ref.: Hos/BB

Klient serwisu strefa-hostess.pl
2011-04-12 13:28

Zadania:
* Aktywna animacja produktów naszego klienta w aptekach na terenie Bielska Białej, Pszczyny, Cieszyna i okolic

Oczekiwania:
* Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach rannych- południowych
* odpowiedzialność i uczciwość
* silna motywacja do pracy i zaangażowanie
* mile widziani studenci/tki studiów zaocznych
* doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
* mobilność (własny samochód) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
* zatrudnienie w formie umowy zlecenia
* stawkę 9/h netto + premia od dobrej sprzedaży

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV wraz ze zdjęciem.

Oferta pracy jest nieaktywna lub nieaktualna!