Znajdź hostessy

na promocje, targi, eventy

Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - HOSTESSY - KING OF EUROPE - KARPACZ

HOSTESSY - KING OF EUROPE - KARPACZ

Wałbrzych - Dolnośląskie

Klient serwisu strefa-hostess.pl
2015-07-15 19:27

Zatrudnimy HOSTESSY do udziału w AKCJI PROMOCYJNEJ podczas Międzynarodowych Mistrzostw Driftingu w KARPACZU (ul. Olimpijska, Karpacz).

Praca:
• 18,19 lipca 2015 roku (sobota, niedziela), w godzinach: 10:00 - 19:00

Wynagrodzenie:
• 180 zł netto/dwa dni pracy (ok. 220 zł brutto)

Obowiązki:
• promocja marki klienta
• kolportaż materiałów promocyjnych - ulotek

Wymagania:
• min. 165 cm wzrostu
• zadbana sylwetka, skóra , włosy, paznokcie
• mila aparycja, kultura osobista, osoba sympatyczna, śmiała,

Strój:
• koszula z logo firmy klienta
• krótkie jeansowe spodenki
• wygodne obuwie na obcasie
• makijaż dzienny i fryzura według uznania, staranna

WAŻNE!

Prosimy TYLKO O PRZEMYŚLANE zgłoszenia.

W zgłoszeniu załącz nam:
* 2-4 zdjęcia max 2 MB/jedno zdjęcie. Jeśli nie posiadasz profesjonalnych fotografii, prosimy o zdjęcia na tle jednolitej ściany. To są fotografie, które pokazujemy naszemu klientowi, zatem muszą być neutralne oraz wyraźne.
* CV

W treści zgłoszenia podaj:
* swoje aktualne wymiary (wzrost, rozmiar ubrania)
* numer telefonu

W momencie dokonania wyboru, niezwłocznie się skontaktujemy mailowo i/lub telefonicznie z wybranymi osobami i prześlemy umowę do podpisu. Prosimy również o regularne sprawdzanie swojej poczty email.

Oferta pracy jest nieaktywna lub nieaktualna!