STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Praca Doradca Produktów AGD, Saturn Galeria Krakowska (weekendy)

Praca Doradca Produktów AGD, Saturn Galeria Krakowska (weekendy)

Kraków - Małopolskie

2015-07-20 10:25

Exploreo Sp. z o.o. działa na rynku od 2005 roku. Już ponad dziewięć lat specjalizujemy się we wszystkich formach wsparcia sprzedaży i ekspozycji produktów naszych Klientów.

Dla międzynarodowej firmy produkującej sprzęt AGD,
na terenie całego kraju poszukujemy osób chętnych podjąć pracę w charakterze:
Doradca Produktu
Miejsce pracy: Saturn ul. Pawia, Galeria Krakowska

Opis stanowiska

Doradca będzie odpowiedzialny za prezentowanie urządzeń AGD na hali Saturn. Promocja odbywać się będzie:
pt: 12:00 - 19:00
sb: 12:00 - 19:00
nd: 12:00 - 18:00

Wymagania

Status studenta do 26 roku życia lub własna działalność gospodarcza
Doświadczenie w sprzedaży
Dyspozycyjność
Poszukujemy osób o wysokiej prezencji, łatwo nawiązujących kontakt z klientem.

Oferujemy

Stawka godzinowa podstawowa: 12 zł brutto / godz (miesięcznie od 80 do 140 godz)
Rozbudowany system premiowy ( do 30% premia za target + premia za sprzedaż poszczególnych produktów – łącznie premia do ok 60% podstawy)
Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego
• Do aplikacji proszę dołączyć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 27.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.).