STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa - Ambasadorka Marki 17,52 brutto/h

Hostessa - Ambasadorka Marki 17,52 brutto/h

Łódź - Łódzkie

2015-07-20 10:47

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 6000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Hostessa
Lokalizacja: Łódź

Zadania:
- informowanie pełnoletnich osób palących o markach wyrobów tytoniowych Klienta
- wspieranie działań marketingowych

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie(17,52zł/godz) z możliwością uzyskania premi
i- zdobycie doświadczenia zawodowego
- podjęcie długofalowej współpracy
- pracę w młodym zespole
- umowę zlecenie

Wymagania:
- status studentki (mile widziane studentki min. III roku studiów)
- dyspozycyjność od wtorku do soboty po ok. 6 godzin
- wiek w przedziale 21 - 26 lat
- umiejętność autoprezentacji
- komunikatywność
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Zainteresowane osoby prosimy na przesłanie swojej aplikacji elektronicznie poprzez portal strefa-hostess, mailowo na adres [email protected] lub aplikowanie osobiście w siedzibie biura Adecco w Łodzi – ul. Wólczańska 128/134, Centrum Biznesowe „Synergia”.