STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Promotorka kosmetyczna Warszawa do 16 dni pracy w miesiącu - Praca w Sierpniu

Promotorka kosmetyczna Warszawa do 16 dni pracy w miesiącu - Praca w Sierpniu

Warszawa - Mazowieckie

2015-07-21 14:00

Agencja Advanced BTL od 2003 roku zajmuje się organizacją profesjonalnych konsultacji kosmetycznych i dermokonsultacji w aptekach oraz prestiżowych sieciach perfumeryjnych.

Poszukujemy energicznej, otwartej na klienta, odpowiedzialnej i sympatycznej Konsultantki kosmetycznej w Warszawie.

Szczegóły oferty:
Umowa - umowa zlecenie,
Stawka – 12,00 zł netto/godz.
Atrakcyjny system premiowy
Praca – kilka do 16 dni w miesiącu (możliwość dostosowania grafiku)

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta, udzielaniu porad i konsultacji kosmetycznych
- znajomość zagadnień z dziedziny kosmetyki pielęgnacyjnej
- wykształcenie kierunkowe (kosmetyczne, medyczne) będzie dodatkowym atutem
- łatwość nawiązywania kontaktów
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- dyspozycyjność

Obowiązki:
- promowanie nowej, ekskluzywnej marki kosmetyków
- merchandising w punkcie sprzedaży
- dbanie o wysoki poziom sprzedaży
- systematyczne raportowanie wyników sprzedaży
- współpraca z przedstawicielami handlowymi przy przygotowaniu i prowadzeniu akcji promocyjnych oraz eventów

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- pracę w prestiżowej firmie dermokosmetycznej
- dodatkowy system premiowania za realizację planów sprzedaży
- możliwość zdobycia doświadczenia w branży kosmetycznej

Opis dodatkowy:
Zainteresowane osoby spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciami . W tytule maila należy wpisać – „ Konsultantka ds. urody – Warszawa " Oraz dołączyć oświadczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.