Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Promocja produktów Bankowych

Promocja produktów Bankowych

Bydgoszcz - Kujawsko-Pomorskie

2015-08-03 14:55

DSA Sp. zo.o. aktualnie poszukuje kandydatów do promocji Produktów Bankowych

Twoje zadania:
• bezpośrednia, profesjonalna promocja produktów i usług bankowych
w nowoczesnych punktach , znajdujących się na terenie Centrum Handlowego
• doradzanie w zakresie oferowanych usług
• zapewnienie najwyższej jakości obsługi w oparciu o wewnętrzne procedury
• uczestniczenie w akcjach marketingowych i innych aktywnościach organizowanych przez bank

Nasze wymagania:
• wykształcenie minimum średnie lub wyższe
• komunikatywność i otwartość na kontakty z ludźmi
• optymizm, entuzjazm i zapał do pracy
• wysoka kultura osobista
• mile widziane doświadczenie w prezentacji produktów

DSA zapewnia:
• umowę o pracę na pełny etat
• atrakcyjne warunki wynagradzania (pensja stała oraz system premiowy)
• możliwość rozwoju zawodowego w branży finansowej i bankowej
• uczestnictwo w szkoleniach produktowych i sprzedażowych
• przyjazną atmosferę i pomocnych przełożonych
- pracę w młodym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.
Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.