Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Ragazza Martini

Ragazza Martini

Kielce - Świętokrzyskie

2011-04-20 13:14

Lokalizacja: Kielce

Rodzaj pracy: RAGAZZA MARTINI

Zadania i obowiązki RAGAZZA MARTINI:

- Kreowanie pozytywnego wizerunku marki

- Aktywne nawiązywanie kontaktów z grupą docelową na terenie klubów i podczas eventów

- Zapoznawanie konsumentów z promowaną marką i/lub zachęcanie do jej zakupu

JEŚLI UWAŻASZ, ŻE PONIŻSZA CHARAKTERYSTYKA IDEALNIE OPISUJE TWOJĄ OSOBĘ, KONIECZNIE SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Kryteria idealnej RAGAZZA MARTINI:

- Posiadasz skończone 21 lat, ale wyglądasz na 22-28 lat

- Jesteś studentką (w trakcie nauki: szkoła, studia)

- Twój wzrost mieści się w przedziale 165 – 175 cm

- Jesteś brunetką lub ciemną szatynką

- Charakteryzuje Cię proporcjonalna budowa ciała, a rozmiar Twojego ubrania to od 36 (S) do 38 (M)

- Posiadasz aktualną książeczkę badań sanitarno-epidemiologicznych

- Masz doświadczenie w obsłudze imprez, eventów, akcji promocyjnych (mile widziane)

- Dysponujesz prawem jazdy kat. B (mile widziane)

Dodatkowa charakterystyka RAGAZZA MARTINI:

- Twój wizerunek jest dowodem dobrego gustu oraz znajomości obecnych trendów i świata mody

- Charakteryzuje Cię wysoka kultura osobista

- Masz poczucie humoru, jesteś uśmiechnięta i komunikatywna

- Czujesz się atrakcyjna, emanujesz kobiecością

- Jesteś efektywna i pracowita

- Potrafisz odnaleźć się w każdej sytuacji

Oferujemy:

- Zdobycie doświadczenia w trwającym i stale rozwijającym się projekcie dla międzynarodowej marki

- Możliwość uzyskiwania stabilnego źródła dochodu

- Profesjonalny system szkoleń

Aplikacje (życiorys oraz 3 zdjęcia przedstawiające Twoją sylwetkę) z zaznaczeniem „Kielce” (w temacie maila), prosimy