Znajdź hostessy

na promocje, targi, eventy

Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - HOSTESSY - PRACA - TARGI MEBLOWE

HOSTESSY - PRACA - TARGI MEBLOWE

Lubawa - Warmińsko-Mazurskie

Klient serwisu strefa-hostess.pl
2015-08-11 15:36

Zatrudnimy HOSTESSY do udziału podczas TARGÓW MEBLOWYCH w OSTRÓDZIE (EXPO ARENA,  14-100 Ostróda)

Praca:
• 8,9,10 września 2015 roku, w godzinach: 10.00 – 18.00

Wynagrodzenie:
• 12 zł netto/h pracy
+ zwrot kosztów dojazdu do 50 km/w jedną stronę (równowartość sumy biletów komunikacji publicznej)

Obowiązki:
• ogólna prezentacja firmy Klienta
• serwowanie kawy/ herbaty klientom,
• rozdawanie ulotek i kuponów rabatowych,
• rozmowa z klientem (po wcześniejszym zapoznaniu się z ogólnymi informacjami na temat oferty produktowej)

Wymagania:
• min. 165 cm wzrostu
• zadbana sylwetka, skóra , włosy, paznokcie
• mila aparycja, kultura osobista, osoba sympatyczna, śmiała,

Strój:
• elegancka spódnica, koszula i żakiet lub sukienka
• cieliste rajstopy
• wygodne obuwie na obcasie
• makijaż dzienny i fryzura według uznania, staranna

WAŻNE!

Prosimy TYLKO O PRZEMYŚLANE zgłoszenia.

W zgłoszeniu mailowym załącz nam:
• 2-4 zdjęcia max 2 MB/jedno zdjęcie. Jeśli nie posiadasz profesjonalnych fotografii, prosimy o zdjęcia na tle jednolitej ściany. To są fotografie, które pokazujemy naszemu klientowi, zatem muszą być neutralne oraz wyraźne.
• CV

W treści zgłoszenia mailowego podaj:
• swoje aktualne wymiary (wzrost, rozmiar ubrania)
• numer telefonu

W momencie dokonania wyboru, niezwłocznie się skontaktujemy mailowo i/lub telefonicznie z wybranymi osobami i prześlemy umowę do podpisu. Prosimy również o regularne sprawdzanie swojej poczty email.

Oferta pracy jest nieaktywna lub nieaktualna!