Znajdź hostessy

na promocje, targi, eventy

Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Asystentka Zarządu

Asystentka Zarządu

Wrocław - Dolnośląskie

Klient serwisu strefa-hostess.pl
2011-04-25 10:07

Infoprofesja.pl zajmuje się profesjonalną rekrutacją. Podejmujemy największe wyzwania i potrafimy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.
Obecnie dla Naszego Klienta, lidera w swojej branży, do Biura Zarządu we Wrocławiu poszukujemy:
Asystentki Zarządu
Podstawowe zadania na stanowisku:
• organizacja i prowadzenie profesjonalnego i nowocześnie działającego sekretariatu Zarządu Spółki
• stałe poszukiwanie i wprowadzanie rozwiązań ułatwiających pracę Członków Zarządu
• organizowanie spotkań - prowadzenie kalendarza członków zarządu,
• organizowanie podróży służbowych członków Zarządu,
• obsługa gości i interesantów,
• rejestr poczty przychodzącej i wychodzącej,
• sporządzanie pism do Klientów,
• przygotowywanie prezentacji, analiz, dokumentów na potrzeby Zarządu,
• nadzór nad przepływem dokumentacji,
• udział w obsłudze Klientów
• obsługa urządzeń biurowych,
• realizowanie zadań powierzonych przez przełożonych,

Zasady wynagrodzenia: umowa o pracę, pełny etat
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Godziny pracy: 9-17
Miejsce pracy: Biuro Zarządu Wrocław
Samochód służbowy: TAK

Wymagania:
• nienaganna prezencja, reprezentacyjny wygląd,
1. Wzrost – do 170 cm
2. Waga: do 57 kg
3. Preferowany kolor włosów: intensywny blond, lub intensywny rudy.
4. Długość włosów: minimum do ramion.
5. Wiek: do 23 lat
6. Zdrowa cera, zadbane dłonie.
• znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook),
• wykształcenie min. średnie, chętnie osoby studiujące zaocznie,
• umiejętność formułowania pism,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• umiejętność pracy zespołowej,
• silna motywacja i zaangażowanie,
• gotowość do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,
• prawo jazdy.

Mile widziane doświadczenie w:
• mo

Oferta pracy jest nieaktywna lub nieaktualna!