STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Animatorka / Konsultantka Kosmetyczna Bielsko-Biała/Żywiec

Animatorka / Konsultantka Kosmetyczna Bielsko-Biała/Żywiec

Bielsko-Biała - Śląskie

2015-08-27 15:19

Agencja promocyjna NCF GROUP poszukuję kandydatek na stanowisko ANIMATORKA / KONSULTANTKA KOSMETYCZNA

Opis stanowiska:

Poszukujemy animatorek kosmetycznych/konsultantek/dermokonsultantek do pracy w wybranych drogeriach
SuperPharm, Hebe, Natura i innych

Miasto: BIELSKO-BIAŁA, ŻYWIEC
• profesjonalna porada kosmetyczna w zakresie pielęgnacji twarzy,
• przeprowadzenie profesjonalnej konsultacji z zakresu diagnostyki potrzeb skóry mającej na celu właściwy dobór
produktów reprezentowanej marki
• zapoznanie konsumenta z asortymentem
• realizacja celów sprzedażowych
• obowiązki merchandisingowe (dbałość o estetykę/czystość ekspozycji)
Wymagania:
• wykształcenie wyższe lub średnie, preferowana kosmetologia (wykształcenie, ukończone kursy w dziedzinie
kosmetologii/dermokosmetyków będzie dodatkowym atutem),
• doświadczenie na stanowisku sprzedażowym/ konsultantki/ animatorki mile widziane
• wiedza z zakresu pielęgnacji skóry, znajomość kosmetyków pielęgnacyjnych,
• otwartość i komunikatywność,
• wysokie umiejętności sprzedażowe,
• dyspozycyjność (projekt zakłada pracę w wymiarze 100 h/miesiac (40h w Żywcu, 60 h w Bielsku)
• mile widziany własny samochód, prawo jazdy

Oferujemy:
• pewne wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenie, ubezpieczenia społeczne,
• szkolenie
• stałą współpracę od sierpnia do grudnia 2015
• atrakcyjne bazowe stawki godzinowe oraz dodatkową premia za realizację celu sprzedaży,
• pracę w młodym, kreatywnym zespole,
• pracę dla uznanych marek