STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessy na targi 18-20 września

Hostessy na targi 18-20 września

Warszawa - Mazowieckie

2015-09-03 13:48

Poszukujemy 2 hostess do pomocy w obsłudze stoiska targowego.

Impreza: 15. Targi Inter Cars
Miejsce: Warszawa, Stadion Narodowy
Termin: 18-20 września (piątek - niedziela)

Czas pracy:
Piątek 18.09, 9:00-15:00 (1 hostessa)
Sobota 19.09, 9:00-15:00 (2 hostessy)
Niedziela 20.09, 9:00-15:00 (2 hostessy)

Zakres obowiązków:
- prezentacja i promowanie produktów (opony samochodowe)
- dystrybucja materiałów promocyjnych
- pozowanie do zdjęć z produktami i z odwiedzającymi stoisko
- bieżąca pomoc w obsłudze stoiska

Wynagrodzenie: 20 zł netto za godzinę (umowa-zlecenie)

Strój (od wystawcy):
- sukienka z logo (piątek)
- top z logo (sobota-niedziela)
- okrycia wierzchnie w przypadku pracy na zewnątrz w niekorzystnych warunkach atmosferycznych (kurtka, parasol)

Strój (po stronie hostessy):
- czarne buty na obcasie + ewentualnie trampki/sportowe na zmianę (wszystkie dni)
- krótkie szorty np. jeansowe (sobota-niedziela)

Wymagania:
- uśmiech, komunikatywność i chęć do pracy
- nienaganna sylwetka i reprezentatywny wygląd
- wzrost min. 170 cm
- wiek minimum 18 lat
- status ucznia/studenta bardzo mile widziany

Aplikacja:
W zgłoszeniu na adres e-mail hostessy.yokohama[at]gmail.com proszę przesłać CV lub zestawienie w podobnej formie, zawierające:
- imię i nazwisko
- nr telefonu
- wiek
- wzrost
- opis doświadczenia w pracy hostessy
Dodatkowo proszę dołączyć 3-4 zdjęcia prezentujące twarz i sylwetkę (proszę o zdjęcia naturalne, nie z profesjonalnych sesji!).

Uprzejmie informuję, ze odpowiemy tylko na wybrane i kompletne zgłoszenia.