Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - HOSTESSY - KOŁOBRZEG

HOSTESSY - KOŁOBRZEG

Kołobrzeg - Zachodniopomorskie Nr ref.: KOŁOBRZEG

2011-05-05 22:40

Agencja Hostess Czarny Mat pilnie poszukuje hostess z okolic Kołobrzegu do pracy podczas eventu. Zapewniamy pełne wyżywienie, w razie potrzeby nocleg w hotelu 4*. Czas wolny między pracą, która będzie zmianowa. Z założenia szukamy hostess nie wymagających transportu (z okolic Kołobrzegu), bądź takich, które do Kołobrzegu chcą dotrzeć na własną rękę

WYMAGANA DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO!

PLAN PRACY:
12.05.2011: Praca 17.30-20.30.
13.05.2011: praca zmianowa od rana do wieczora (w między czasie czas wolny). O 20.00 bankiet (tam niewiele pracy, bardziej zabawa przy muzyce, bądź według własnych chęci. W razie potrzeby tej nocy również zapewniamy nocleg w hotelu.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: bardzo różny (pomoc w grach i zabawach dla uczestników, pomoc organizacyjna, pomoc wizerunkowa)
STRÓJ: zapewniony/własny: w ciągu dnia zapewnione koszulki, do tego własne jeansy. Na wieczór czarne spódnice i białe bluzki i spódnice
WYNAGRODZENIE: 225 pln netto płatne do 14 dni po pracy

Na zgłoszenia na adres hostessy[at]czarnymat.com z tematem [KOŁOBRZEG SH] zawierające:

- dane kontaktowe (imię, nazwisko, wiek, telefon, miasto)
- min. 4 zdjęcia (2 twarzy, 2 sylwetki)
- wzrost
- waga
- wymiary
- doświadczenie
- informację czy posiadasz status studentki bądź jesteś zatrudniona na umowę o pracę (kwestia ZUS)

czekamy do niedzieli, 08.05.2011 do wieczora. Wybrane kandydatki dostaną potwierdzenie w poniedziałek, 09.05.2011.

Zapraszamy!