STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Ulotkowanie – szukamy hostess i hostów – 10 zł netto/h

Ulotkowanie – szukamy hostess i hostów – 10 zł netto/h

Lublin - Lubelskie

2015-09-11 13:03

Czas zlecenia: 21-25 września 2015 (od poniedziałku do piątku)
Godziny zlecenia: 7:30 - 9:30 oraz 13:00 – 16:00 – jeżeli ulotki z próbkami kosmetycznymi zostaną wydane wcześniej, można zakończyć dzień zlecenia
Lokalizacje: Lublin – dokładne adresy szkół każdy team otrzyma od Koordynatora Regionalnego

Zadania:
• Drużyna (host i hostessa) obsługuje dwie szkoły dziennie (jedna rano, druga po południu)
• Wydawanie uczniom 13-19 lat ulotek złączonych z próbkami kosmetycznymi przed szkołami – gimnazja, licea, zawodówki

Oferujemy:
• Stawka 50 zł netto za dzień (do 5h zlecenia)
• Umowa zlecenie
• Dla najlepszych stałość zleceń na terenie Lublina i okolic

Oczekujemy:
• Osób komunikatywnych i pozytywnie podchodzących do ludzi
• Mile widziane osoby studiujące
• Pełnej dyspozycyjności

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie opisu doświadczenia lub CV wraz z dwoma zdjęciami.