STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Konsultantka KOSMETYCZNA- BYDGOSZCZ

Konsultantka KOSMETYCZNA- BYDGOSZCZ

Bydgoszcz - Kujawsko-Pomorskie

2015-09-16 10:46

Witam,
Poszukuję kandydatki do pracy w wybranych aptekach .
Miasto: Bydgoszcz i okolice

Opis stanowiska:
-profesjonalna porada kosmetyczna w zakresie pielęgnacji twarzy,
-przeprowadzenie profesjonalnej konsultacji z zakresu diagnostyki potrzeb skóry mającej na celu właściwy dobór produktów reprezentowanej marki,
-zapoznanie konsumenta z asortymentem,
-realizacja celów sprzedażowych,
-obowiązki merchandisingowe (dbałość o estetykę/czystość ekspozycji).

Wymagania:
-kosmetologia (wykształcenie, ukończone kursy w dziedzinie kosmetologii/dermokosmetyków będzie dodatkowym atutem),
-doświadczenie na stanowisku sprzedażowym/ konsultantki/ animatorki / dermokonsulatantki mile widziane,
-wiedza z zakresu pielęgnacji skóry, znajomość kosmetyków pielęgnacyjnych,
-otwartość i komunikatywność,
-nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista,
-silna orientacja na realizację celów sprzedażowych, wysokie umiejętności sprzedażowe,
-dyspozycyjność (projekt zakłada pracę w tygodniu oraz w weekendy),
-mile widziany własny samochód, prawo jazdy.

Oferujemy:
-pewne wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenie
-cykl szkoleń prowadzony przez specjalistów z branży kosmetycznej oraz szkoleń związanych z rozwojem -- umiejętności kontaktu z Klientem i sprzedaży,
-stałą współpracę od września do grudnia z możliwością przedłużenia,
-atrakcyjne bazowe stawki godzinowe oraz dodatkową premia za realizację celu sprzedaży,
-pracę w młodym, kreatywnym zespole,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (prosimy o dołączenie zdjęcia do CV).