Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - DERMOKONSULTANTKA

DERMOKONSULTANTKA

Warszawa - Mazowieckie

2015-10-02 15:15

NCF Group to agencja promocyjna, mająca doświadczenie pracy dla uznanych marek, w tym wielu marek kosmetycznych, w szczególności takich jak: L'Oreal Paris, Garnier, Maybelline, Rossmann, Bacardi Martini, Volkswagen, Lancome, YSL, Naturprodukt Zdrovit.
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
Poszukujemy dermokonsultantek do pracy w wybranych sieciach drogerii i perfumerii.
Wymagania:
•doświadczenie w pracy jako dermokonsultantka w drogerii/perfumerii/aptece,
•wiedza z zakresu pielęgnacji skóry, znajomość kosmetyków pielęgnacyjnych,
•dyspozycyjność (projekt zakłada pracę w tygodniu oraz w weekendy),
•mobilność - konsultacje odbywają się w kilku różnych lokalizacjach w mieście,
•wykształcenie, ukończone kursy w dziedzinie kosmetologii/dermokosmetyków będzie dodatkowym atutem,
•odpowiedzialność, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
•miła aparycja i zadbany wygląd.
Oferujemy:
•prowadzenie konsultacji w najlepszych sieciach perfumerii/drogerii,
•stałą współpracę,
•atrakcyjne bazowe stawki godzinowe oraz dodatkową premia za realizację celu sprzedaży,
•pracę w młodym, kreatywnym zespole,
•zdobycie nowej wiedzy i doświadczenia, szkolenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. Prosimy o dołączenie zdjęcia do CV.