STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Ankieter w branży medycznej – wizytacje warszawskich ortopedów

Ankieter w branży medycznej – wizytacje warszawskich ortopedów

Warszawa - Mazowieckie

2015-10-02 15:55

Start zlecenia od października, współpraca przez 2-3 miesiące
Obszar pracy: Warszawa

Zadania:

• Przeprowadzanie ankiet (potwierdzane pieczątką lekarza) z warszawskimi lekarzami ortopedami (10-12 wizyt dziennie)
• Informowanie o nowym oddziale rehabilitacyjnym w Konstancinie

Oferujemy:

• Wynagrodzenie 1700 zł netto dla osoby studiującej bądź z własną działalnością gospodarczą plus premia
• Umowa zlecenie
• Możliwość nawiązania dłuższej współpracy przy podobnych projektach

Oczekujemy:

• Doświadczenia w sprzedaży (najlepiej w branży medycznej)
• Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku
• Zaangażowania w realizację powierzonych zadań

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.