Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Promotor marki

Promotor marki

Wrocław - Dolnośląskie

2015-10-06 13:52

Speak Up i Empik School (należącego Learning Systems Poland S.A.) to największa i najdłużej działająca sieć szkól języków obcych w Polsce. W naszych szkołach wierzymy, ze znajomość języków obcych jest konieczna aby ciekawie przeżyć życie. Praca u nas to gwarancja spotkania ciekawych osób i możliwość własnego rozwoju.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

HOSTESSA

Zadania:
- aktywne promowanie kursów językowych w punktach informacyjnych oraz na rynku lokalnym
- przeprowadzanie krótkich ankiet dot. znajomości języków
- inne zadania mające na celu wsparcie sprzedaży

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie
- łatwość nawiązywania kontaktów
- energiczność
- reprezentacyjny wygląd
- wysoka kultura osobista
- zorientowanie na wyniki
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie na promocjach

Oferujemy:
- możliwość rozwoju i awansu
- atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzeń
- elastyczne godziny pracy

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych.
Dziękujemy za przesłane CV, uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.