Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessy pilnie poszukiwane!

Hostessy pilnie poszukiwane!

Poznań - Wielkopolskie Nr ref.: H/P/11

2011-05-12 13:43

Zadania:

• Promocja produktów tytoniowych w punktach detalicznych (saloniki prasowe, sklepy spożywcze) oraz galeriach handlowych, supermarketach i na stacjach benzynowych

• Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań

• Praca 5 dni w tygodniu (poniedziałek - piątek, ewentualnie wtorek - sobota) po 5 godzin (głównie godziny dzienne)

Nasze oczekiwania:

• Duża dyspozycyjność (praca o różnych porach dnia)

• Ukończone 21 lat

• Status studenta lub osoby uczącej się

• Komunikatywność, otwartość

• Miła aparycja

• Gotowość do pracy przez dłuższy okres czasu (min. kilka miesięcy)

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Pracę dla międzynarodowej korporacji – lidera w branży tytoniowej

• Umowę zlecenie

• Współpracę długoterminową

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z wyraźnym zdjęciem twarzy oraz 2 zdjęciami sylwetki.