Znajdź hostessy

na promocje, targi, eventy

Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - HOSTESSY - AKCJA PROMOCYJNA - KRAKÓW (15 zł/h)

HOSTESSY - AKCJA PROMOCYJNA - KRAKÓW (15 zł/h)

Kraków - Małopolskie

Klient serwisu strefa-hostess.pl
2015-10-14 17:18

Zatrudnimy HOSTESSY do udziału w AKCJI PROMOCYJNO - KOLPORTAŻOWEJ PRODUKTU FINANSOWEGO w Krakowie.

Szczegóły:
Ul. Karmelicka (praca na zewnątrz)
• 26-29 października 2015, godziny pracy: 13:00-16:00

Wynagrodzenie:
• 15 zł netto/h pracy

Obowiązki/wymagania:
• rzetelny i uczciwy kolportaż materiałów
• aktywne, energiczne hostessy aby przynosiły jak najwięcej Klientów do punktu.
• możliwość nawiązania stałej współpracy

W zgłoszeniu załącz nam:
• 1 zdjęcie max 2 MB/jedno zdjęcie
• CV

W treści zgłoszenia podaj:
• swoje aktualne wymiary (wzrost, rozmiar ubrania)
• numer telefonu
• wybrany punkt pracy

W momencie dokonania wyboru, niezwłocznie się skontaktujemy mailowo i/lub telefonicznie z wybranymi osobami i prześlemy umowę do podpisu. Prosimy również o regularne sprawdzanie swojej poczty email.

Oferta pracy jest nieaktywna lub nieaktualna!