STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Zlecenie dla konsultantek zapachowych

Zlecenie dla konsultantek zapachowych

Wrocław - Dolnośląskie

2015-10-15 12:30

Szukamy kandydatek do realizacji zlecenia w roli konsultantek zapachowych.

Miejsce zlecenia: perfumerie we Wrocławiu

Wakat do wyboru: 60h lub 120h; szczegóły poniżej

START z początkiem listopada 2015
Czas realizacji projektu – min. pół roku

Obowiązki:

• Aktywna sprzedaż produktów Klienta
• Realizacja założonych planów sprzedaży
• Umiejętne i efektywne nawiązanie kontaktu z klientem
• Raportowanie zgodne z ustalonym schematem w trakcie wizyty

Oferujemy:

• Wynagrodzenie 1000 zł netto miesięcznie dla osoby studiującej za 60h miesięcznie
• Wynagrodzenie 2000 zł netto miesięcznie dla osoby studiującej za 120h miesięcznie
• Zatrudnienie na umowę zlecenie
• Profesjonalne szkolenia z trenerem

Wymagania:

• Dyspozycyjność w dniach wtorek-sobota (10-20 dni miesięcznie w godzinach 11-20 po 6h lub 8h dziennie zależnie od wakatu)
• Wiedza nt. rynku kosmetyków kolorowych, zapachów
• Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
• Wysoka kultura osobista i miła aparycja
• Dobre umiejętności interpersonalne
• Otwartość na klienta

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z dwoma zdjęciami twarzy i sylwetki.

Informujemy, ze skontaktujemy się z wybranymi osobami i zaprosimy na rozmowy rekrutacyjne.