Znajdź hostessy

na promocje, targi, eventy

Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - HOSTESSY - CAŁY MIESIĄC - SZCZECIN (12 zł/h) - PILNE!

HOSTESSY - CAŁY MIESIĄC - SZCZECIN (12 zł/h) - PILNE!

Szczecin - Zachodniopomorskie

Klient serwisu strefa-hostess.pl
2015-10-15 20:06

WAŻNE!
Prosimy TYLKO O PRZEMYŚLANE zgłoszenia!

Zatrudnimy HOSTESSY do udziału w AKCJI MARKETINGOWEJ SKLEPU INTERMACHE w Szczecinie (ul. Dąbska 103).

Szczegóły:
- data pracy: 19 października do 19 listopada (5 dni w tygodniu)
- czas pracy: 12:00 – 16:00

Wynagrodzenie:
- 12 zł netto/h pracy
- razem: 4 h dziennie x 20 dni = 80 h pracy = 960 zł na rękę
- możliwość kontynuacji współpracy podczas kolejnych akcji w grudniu

Obowiązki/wymagania:
- rzetelna i uczciwa praca tj. poczęstunek potencjalnych klientów wyrobami oraz rozdawanie bonów rabatowych na zakupy w sklepie Intermache
- praca w stroju muszkieterki
- NIEZBĘDNA KSIĄŻECZKA SANEPIDU

W zgłoszeniu załącz nam:
• 1-2 zdjęcia max 2 MB/jedno zdjęcie

• swoje aktualne wymiary (wzrost, rozmiar ubrania)
• numer telefonu
• CV

W momencie dokonania wyboru, niezwłocznie się skontaktujemy mailowo i/lub telefonicznie z wybranymi osobami i prześlemy umowę do podpisu. Prosimy również o regularne sprawdzanie swojej poczty email.

Oferta pracy jest nieaktywna lub nieaktualna!