STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa/Promotorka - Stała Praca - 5 dni w tygodniu po 6 godzin - 17,5 zł/h + Premie

Hostessa/Promotorka - Stała Praca - 5 dni w tygodniu po 6 godzin - 17,5 zł/h + Premie

Warszawa - Mazowieckie

2015-10-19 10:27

Zakres obowiązków:
-Informowanie Klientów salonów prasowych, stacji benzynowych odnośnie wyrobów tytoniowych
- Aktywne promowanie produktów
- Uczestniczenie w ciekawych eventach i wydarzeniach

Wymagamy:
- Wiek 21-26 lat - status ucznia lub studenta
-Doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane)
-Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Miła aparycja
- Dyspozycyjność od wtorku do soboty 6 godzin dziennie (możliwość wyboru godzin pracy) - Stała Praca !!!

Oferujemy:
-Wynagrodzenie w wysokości 17,5 zł/h + bardzo atrakcyjne premie
-Praca stała - od wtorku do soboty (5 dni w tygodniu) 6 godzin dziennie (możliwość wyboru godzin)
-Możliwość udziału w dodatkowych, ciekawych eventach (koncerty, pokazy mody itp)