STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Konsultantka perfumeryjna 28-31.10 KIELCE

Konsultantka perfumeryjna 28-31.10 KIELCE

Kielce - Świętokrzyskie

2015-10-26 14:02

Agencja Advanced BTL od 2003 roku zajmuje się organizacją profesjonalnych konsultacji kosmetycznych i dermokonsultacji w aptekach oraz prestiżowych sieciach perfumeryjnych.

Poszukujemy energicznej, otwartej na klienta, odpowiedzialnej i sympatycznej Konsultantki perfumeryjnej w Kielcach.

Szczegóły oferty:
Praca dla jednej z najbardziej prestiżowych marek kosmetycznych na rynku
Umowa - umowa zlecenie
Stawka – 13,00 zł brutto/godz.
Praca – 8 godzin/dziennie praca od środy do niedzieli ( 28-31.10 ) Galeria Echo

Wymagania:
- wysoka kultura osobista, optymistyczne nastawienie,
- doświadczenie w obsłudze klienta,
- umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientem,
- znajomość zagadnień z świata perfum,
- wykształcenie kierunkowe (kosmetyczne, medyczne) będzie dodatkowym atutem,

Obowiązki:
- obowiązkowe spotkanie szkoleniowe przed konsultacjami,
- promowanie wybranych perfum prestiżowej marki,
- dbałość o estetyczny wizerunek podium,
- dbanie o wysoki poziom budowania relacji z klientami,

Oferujemy:
- udział w prestiżowym projekcie,
- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy podczas promocji dla jednego z największych domów perfumeryjnych,
- możliwość nawiązania dalszej stałej współpracy z Agencją, podczas wielu ciekawych projektów marketingowych,
- pracę w młodym i dynamicznym zespole