STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hosstesa/Doradca klienta - Ostrów Wielkopolski

Hosstesa/Doradca klienta - Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski - Wielkopolskie

2015-10-27 15:08

Salon sprzedaży samochodów marki Renault, poszukuję osób w roli hosstesy/doradcy klienta.

Zakres obowiązków:
- Aktywne promowanie produktów,
- Pozyskiwanie kontaktów handlowych - raportowanie do działu handlowego
- Dbanie o dobry wizerunek firmy
- Prezentowanie eksponowanych samochodów

Wymagamy:
- Doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane)
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
- Wysoka kultura osobista i miła aparycja
- Dobre umiejętności interpersonalne
- Dyspozycyjność w weekendy - Stała Praca

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- wynagrodzenie stałe + premie

Miejsce pracy:
- Galeria Ostrovia,

osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.